| ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας | 2025 | 2024 | ||||
| Ψήφισαν | 610 | 544 | ||||
| άκυρα | 7 | 5 | ||||
| λευκά | ||||||
| έγκυρα | 603 | 539 | ||||
| ψήφοι | % | έδρες | ψήφοι | % | έδρες | |
| ΣΥΝΕΚ | 227 | 37,6 | 3 | 179 | 33,2 | 3 |
| ΑΣΕ (ΠΑΜΕ) | 214 | 35,5 | 3 | 216 | 40,1 | 2 |
| Παρεμβάσεις | 81 | 13,4 | 1 | 70 | 13,0 | 1 |
| ΔΑΚΕ | 63 | 10,4 | 64 | 11,9 | 1 | |
| Αγων. Κινήσεις | 18 | 3,0 | 10 | 1,9 | ||
| ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας | 2025 | 2024 | ||||
| Ψήφισαν | 610 | 544 | ||||
| άκυρα | 7 | 5 | ||||
| λευκά | ||||||
| έγκυρα | 603 | 539 | ||||
| ψήφοι | % | έδρες | ψήφοι | % | έδρες | |
| ΣΥΝΕΚ | 227 | 37,6 | 3 | 179 | 33,2 | 3 |
| ΑΣΕ (ΠΑΜΕ) | 214 | 35,5 | 3 | 216 | 40,1 | 2 |
| Παρεμβάσεις | 81 | 13,4 | 1 | 70 | 13,0 | 1 |
| ΔΑΚΕ | 63 | 10,4 | 64 | 11,9 | 1 | |
| Αγων. Κινήσεις | 18 | 3,0 | 10 | 1,9 | ||
| 2023 | 2022 | |||
| Ψήφισαν | 558 | 442 | ||
| Άκυρα - Λευκά | 13 | 3 | ||
| ΣΥΝΕΚ | 203 | 3 | 151 | 3 |
| ΑΣΕ - ΠΑΜΕ | 193 | 3 | 142 | 2 |
| ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ | 94 | 1 | 100 | 2 |
| ΔΑΚΕ | 55 | - | 43 | - |
| ΑΡΕΝ | - | - | 3 | - |
| ΕΛΜΕ Νότιας Αθήνας | 2022 - ΔΣ ΕΛΜΕ | 2021 - ΔΣ ΕΛΜΕ | ||||
| Ψήφισαν | 442 | 500 | ||||
| άκυρα | 13 | |||||
| λευκά | 3 | |||||
| έγκυρα | 439 | 487 | ||||
| % | έδρες | % | έδρες | |||
| ΣΥΝΕΚ | 151 | 34,4 | 3 | 221 | 45,4 | 3 |
| ΠΑΜΕ | 141 | 32,1 | 2 | 119 | 24,4 | 2 |
| Παρέμβαση | 100 | 22,8 | 2 | 98 | 20,1 | 2 |
| ΔΑΚΕ | 43 | 9,8 | 38 | 7,8 | ||
| Μεμονωμένος | 3 | 0,7 | 11 | 2,3 | ||
|
Το Δ.Σ. της ΕΛΜΕ
|
||
|
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Β.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
|
![]() |
Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Χ.ΣΟΦΗΣ
|